Meet our team of passionate interior architects and designers. See what inspires them. Feel free to ask questions or make an appointment right now, to find out more.

They love sharing their passion for ultimate beauty and cannot wait to set to work for you!

Anke van den Brule

anke brule

ass. Manager Home Couture

Phone: 020 641 25 05

Mail: anke@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Andre Lammertsma

Andre Lammertsma

Interieurarchitect

Phone: 020 426 0735

Mail: andre@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Cynthia de Graaf

Cynthia de Graaf

Interieurstylist

Phone: 020 641 25 05

Mail: cynthia@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Esther Oosterling

Esther Oosterling

Hostess + Adviseur accessoires

Phone: 020 641 2505

Mail: esther@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Jacqueline van Gogh-Hesselmann

Jacqueline van Gogh

Manager studioCo

Phone: 020 426 0742

Mail: jacqueline@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Jolanda de Wit

Jolanda de Wit

Co Contract Interieurdesigner

Phone: 020 426 0731

Mail: jolanda@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Miryam Muller

Miryam Muller

Interieurarchitect

Phone: 020 426 0749

Mail: miryam@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Myrthe Stam

Myrthe Stam

Home Couture

Interior Designer

Phone: 020 4260748

Mail: myrthe@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Renée Geers

Renee Geers

Stylist

Phone: 020 641 2505

Mail: renee@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Rijk van de Pol

Rijk van der Pol

Interieurdesigner

Phone: 020 426 0745

Mail: rijk@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Wendy Gruter

Wendy Gruter

Hostess + Adviseur accessoires

Phone: 020 641 2505

Mail: wendy@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Evert Hipke

Evert Hipke

Interieurdesigner

Phone: 020 641 25 05

Mail: evert@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Liselotte Sanders

Liselotte Sanders

Interieurdesigner

Phone: 020 641 25 05

Mail: liselotte@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Chantal Vermeulen

Chantal Vermeulen

Interieurdesigner studioCo

Phone: 020 641 25 05

Mail: chantal@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Nienke Bosman

Nienke Bosman

Home Couture

Interior Designer

 

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: nienke@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Rosa van Delft

Rosa van Delft

Interieurdesigner

Phone: 020 641 25 05

Mail: rosa@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Kees Bosch

kees bosch

Interieurdesigner + Buyer

Phone: 020 641 25 05

Mail: kees@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Jacqueline Denissen

Jacqueline Denissen

Manager Co Contract

Phone: 020 641 25 05

Mail: jdm@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Doesjka Grifhorst

Gastvrouw

Phone: 020 641 25 05

Mail: doesjka@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Joost Tromp

Interior Designer

Flexform Flagshipstore

Phone: 020 42 60 740

Mail: joost@flexformamsterdam.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Lotte van Essen

Interior Designer

Flexform Flagshipstore

Phone: 020 42 60 740

Mail: lotte@flexformamsterdam.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Valerie Hemelaar

Interior Designer

Flexform Flagshipstore

Phone: 020 42 60 740

Mail: valerie@flexformamsterdam.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Meike Tazelaar

Home Couture

Interior Designer

Phone: 020 641 2505

Mail: meike@vanderhorst.nl

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Ewald Bosgoed

Ask a question

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht