Maak kennis met ons team van gedreven interieurarchitecten en -designers. Zie wat hun inspireert, stel gerust een vraag of maak direct een afspraak voor een nadere kennismaking.

Graag delen zij hun passie voor het allermooiste en gaan voor u aan de slag!

Anke van den Brule

anke brule

ass. Manager Home Couture

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: anke@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Andre Lammertsma

Andre Lammertsma

Interieurarchitect

Telefoon: 020 426 0735

Mail: andre@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Cynthia de Graaf

Cynthia de Graaf

Interieurstylist

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: cynthia@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Esther Oosterling

Esther Oosterling

Gastvrouw + Adviseur accessoires

Telefoon: 020 641 2505

Mail: esther@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Jacqueline van Gogh-Hesselmann

Jacqueline van Gogh

Manager studioCo

Telefoon: 020 426 0742

Mail: jacqueline@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Jolanda de Wit

Jolanda de Wit

Co Contract Interieurdesigner

Telefoon: 020 426 0731

Mail: jolanda@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Miryam Muller

Miryam Muller

Interieurarchitect

Telefoon: 020 426 0749

Mail: miryam@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Myrthe Stam

Myrthe Stam

Home Couture

Interior Designer

Telefoon: 020 4260748

Mail: myrthe@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Nanno van der Poel

Nanno van der Poel

Interieurdesigner

Telefoon: 020 426 0738

Mail: nanno@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Renée Geers

Renee Geers

Stylist

Telefoon: 020 641 2505

Mail: renee@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Rijk van de Pol

Rijk van der Pol

Interieurdesigner

Telefoon: 020 426 0745

Mail: rijk@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Vikki Lefeber

Vikki Lefeber

Lichtdesigner

Telefoon: 020 4260739

Mail: vikki@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Wendy Gruter

Wendy Gruter

Gastvrouw + Adviseur accessoires

Telefoon: 020 641 2505

Mail: wendy@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Evert Hipke

Evert Hipke

Interieurdesigner

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: evert@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Liselotte Sanders

Liselotte Sanders

Interieurdesigner

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: liselotte@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Chantal Vermeulen

Chantal Vermeulen

Interieurdesigner studioCo

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: chantal@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Nienke Bosman

Nienke Bosman

Home Couture

Interior Designer

 

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: nienke@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Rosa van Delft

Rosa van Delft

Interieurdesigner

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: rosa@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Kees Bosch

kees bosch

Interieurdesigner + Buyer

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: kees@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Jacqueline Denissen

Jacqueline Denissen

Manager Co Contract

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: jdm@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Doesjka Grifhorst

Gastvrouw

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: doesjka@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Joost Tromp

Interior Designer

Flexform Flagshipstore

Telefoon: 020 42 60 740

Mail: joost@flexformamsterdam.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Lotte van Essen

Interior Designer

Flexform Flagshipstore

Telefoon: 020 42 60 740

Mail: lotte@flexformamsterdam.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Valerie Hemelaar

Interior Designer

Flexform Flagshipstore

Telefoon: 020 42 60 740

Mail: valerie@flexformamsterdam.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Meike Tazelaar

Home Couture

Interior Designer

Telefoon: 020 641 2505

Mail: meike@vanderhorst.nl

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Ewald Bosgoed

Stel een vraag

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht