Het team van Co van der Horst

Maak kennis met ons team van gedreven interieurarchitecten en -designers. Zie wat hun inspireert, stel gerust een vraag of maak direct een afspraak voor een nadere kennismaking. Graag delen zij hun passie voor het allermooiste en gaan voor je aan de slag.

Lees hier alles over de geschiedenis van Co van der Horst.

    Voornaam*

    Achternaam*

    E-mail adres*

    Telefoonnummer*

    Aanvullend bericht

    André Lammertsma

    Interior Architect

    Telefoon: 020 426 0735

    Mail: andre@vanderhorst.nl

    Chantal Poppeliers

    Interior Designer

    Telefoon: 020 641 25 05

    Mail: chantal.poppeliers@vanderhorst.nl

    Chantal Koster-Vermeulen

    Interior Designer Studio Co

    Telefoon: 020 641 25 05

    Mail: chantal@vanderhorst.nl

    Cynthia de Graaf

    Interior Designer

    Telefoon: 020 641 25 05

    Mail: cynthia@vanderhorst.nl

    Denise Galjaard

    Interior Designer Textiles

    Telefoon: 020 641 25 05

    Mail: denise@vanderhorst.nl

    Esther Oosterling

    Interior Stylist

    Telefoon: 020 641 2505

    Mail: esther@vanderhorst.nl

    Evert Hipke

    Interior Designer

    Telefoon: 020 641 25 05

    Mail: evert@vanderhorst.nl

    Floris de Klerk

    Floris de Klerk - Co van der Horst

    Interior Designer

    Telefoon: 020 641 25 05

    Mail: floris@vanderhorst.nl

    Kees Bosch

    Interior Designer

    Telefoon: 020 641 25 05

    Mail: kees@vanderhorst.nl

    Laura Walther

    Junior Interior Designer

    Telefoon: 020 641 25 05

    Mail: laura@vanderhorst.nl

    Meike Tazelaar

    Interior Designer Textiles

    Telefoon: 020 641 2505

    Mail: meike@vanderhorst.nl

    Miryam Muller

    Interior Architect

    Telefoon: 020 426 0749

    Mail: miryam@vanderhorst.nl

    Myrthe Stam

    Interior Designer
    & Assistent Manager Sales

    Telefoon: 020 4260748

    Mail: myrthe@vanderhorst.nl

    Renée Geers

    Interior Stylist

    Telefoon: 020 641 2505

    Mail: renee@vanderhorst.nl

    Rijk van de Pol

    Interior Designer

    Telefoon: 020 426 0745

    Mail: rijk@vanderhorst.nl

    Rosa van Aalst

    Junior Interior Designer

    Telefoon: 020 641 25 05

    Mail: rosa@vanderhorst.nl

    Ruben van Overveld

    Interior Designer

    Telefoon: 020 641 25 05

    Mail: ruben@vanderhorst.nl

    Wendy Gruter

    Interior Stylist

    Telefoon: 020 641 2505

    Mail: wendy@vanderhorst.nl

    Zoë Westerbaan

    Dedicated Interior Designer Valley
    Hospitality Host & Interior Stylist

    Telefoon: 020 641 2505

    Mail: zoe@molteni.amsterdam

      Voornaam*

      Achternaam*

      E-mail adres*

      Telefoonnummer*

      Aanvullend bericht

      © Copyright - Co van der Horst