Ons team

Maak kennis met ons team van gedreven interieurarchitecten en -designers.
Zie wat hun inspireert, stel gerust een vraag of maak direct een afspraak voor een nadere kennismaking.
Graag delen zij hun passie voor het allermooiste en gaan voor u aan de slag!

Andre Lammertsma

Interior Architect

Telefoon: 020 426 0735

Mail: andre@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Chantal Vermeulen

Interior Designer StudioCo

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: chantal@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Cynthia de Graaf

Interior Designer

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: cynthia@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Denise Galjaard

Interior Decorator

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: denise@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Esther Oosterling

Interior Stylist

Telefoon: 020 641 2505

Mail: esther@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Evert Hipke

Interior Designer

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: evert@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Floris de Klerk

Floris de Klerk - Co van der Horst

Interior Designer

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: floris@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Jacqueline van Gogh-Hesselmann

Manager StudioCo

Telefoon: 020 426 0742

Mail: jacqueline@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Kees Bosch

Interior Designer

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: kees@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Lotte Boon

Interior Designer

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: lotte@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Meike Tazelaar

Interior Decorator

Telefoon: 020 641 2505

Mail: meike@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Miryam Muller

Interior Architect

Telefoon: 020 426 0749

Mail: miryam@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Myrthe Stam

Interior Designer

Telefoon: 020 4260748

Mail: myrthe@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Nienke Bosman

Interior Decorator

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: nienke@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Renée Geers

Interior Stylist

Telefoon: 020 641 2505

Mail: renee@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Rijk van de Pol

Interior Designer

Telefoon: 020 426 0745

Mail: rijk@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Rosa van Delft

Interior Designer

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: rosa@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Ruben van Overveld

Interior Designer

Telefoon: 020 641 25 05

Mail: ruben@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht

Wendy Gruter

Interior Stylist

Telefoon: 020 641 2505

Mail: wendy@vanderhorst.nl

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoonnummer*

Aanvullend bericht